WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ

ul. Sobótki 23, 37-700 Przemyśl

KONTAKT
Dziś jest:

Tel./fax
16 670-15-16

Adres:
UL. SOBÓTKI 23
37-700 PRZEMYŚL

DANE TELEADRESOWE

 

Zasady Zdrowego Odżywiania.

W WTZ Sobótki 23 zaprezentowaliśmy naszym podopiecznym prezentację na temat "Zdrowego Żywienia", następnie przystąpiliśmy do wspólnych warsztatów wykorzystując wcześniej zdobytą wiedzę.

 

11.11.2019r.

Uroczystość z okazji  Święta Niepodległości, przygotowana przez naszych uczestników.

 

Cmentarz Wojskowy

Na Cmentarzu Wojskowym w Przemyślu odbyło się uroczyste odsłonięcie odnowionego Pomnika Legionistów Polskich z lat 1914-1918r, oraz złożono do grobu szczątki Legionisty st. sierż. Bolesława Nuckowskiego.W uroczystości uczestniczyła delegacja naszego Warsztatu.

Święto Niepodległości

W dniu 10.11.2017r w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Przemyślu ul. Sobótki 23 odbyła się uroczystość z okazji 99 rocznicy Święta Niepodległości, przygotowana przez naszych uczestników. 

Wygląd pracowni po remontach

Po zakończeniu remontów w Warsztacie Terapii Zajęciowej pracownie wyglądają tak.

Country 2017r

W dniu 26 września 2017r.  nasz zespół Cowboy Country  Band „Rodeo”      brał udział w XV Festiwalu Twórczości Artystycznej Uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej „I ja potrafię być aktorem” zorganizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Młodzież Sprawna Inaczej, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie i Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, w którym Festiwal się odbywał.

Wyjazd do Rzeszowa

Zespół Cowboy Country Band „Rodeo” z naszego Warsztatu w dniu 29.09.2016r. zadebiutował w XIV Festiwalu Twórczości Artystycznej Uczestników WTZ „I ja potrafię być aktorem” w Rzeszowie. Przedstawił program prezentujący wiązankę polskich piosenek country opracowaną przez terapeutę pracowni muzyczno – teatralnej p. Artura Frydlewicza.

Występ naszego zespołu został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez zgromadzoną publiczność jak i przez jury Festiwalu, któremu przewodniczył znany aktor p. Artur Barciś.

Nagrodą za występ było zdobycie III miejsca na 15 występujących Warsztatów Terapii Zajęciowej z całego województwa podkarpackiego.

Plan działalności Warsztatu Terapii Zajęciowej w Przemyślu